ספא במרכז

ספא במרכז

ספא במרכז

משהו חדש וטוב קורה – נפתח להנאתכם ספא במרכז פארק המים ימית 2000 שמעניק עיסויים מקצועיים לבחירתכם ומגוון טיפולים אחרים. חוץ ממגלשות אקסטרים, בריכות, אטרקציות שונות ושמש חמה, מחכה לכם הפתעה
נעימה של רוגע ושלווה בספא שקט וקריר. תתפנקו בעיסוי מקצועי לבחירה באוירה קסומה של הספא באור נרות ומוזיקת קרע נעימה, תנוחו על כוס מיים קרים, תה או קפה. מצאתי שלווה בימית – זה פשוט חלומי!

 

ספא במרכז העניינים

דמיינו לכם ספא באיבזור עשיר עם חמאם טורקי ושישה סוגי ג'קוזי שונים, עם סאונה יבשה וסאונה רטובה, מרפסת מיטות למנוחה ושיזוף, בריכת גלים פנימית מוצללת בקיץ ומחוממת בחורף, קליניקה לקוסמטיקה פרא-רפואית לטיפולי יופי מתקדמים ועוד! מכל הספא באזור תל אביב הרבתי, מכל הספא במרכז יש רק ספא אחד כזה שדמיינתם – ספא שלווה בימית. כאן תהנו ממגוון רחב של טיפולים ובילויים היוצרים חוויה שלמה ובלטי נשכחת. ספא יחדי המשלב בין רוגע, פינוק ושלווה ולבין בילוי אקטיבי, מתקנים רבים להשתעשע במים ואפילו מגלשות אקסטרים למי שמעוניין.

 

מטפלות ומטפלים במגע מנוסים יעניקו לכם עיסוי מקצועי לפי בחירתכם מהתפריט. לדוגמא מסג' בשמנים ארומטיים מחוממים לא רק מרגיע את שרירי הגף אלא גם גורם לקבלת כוחות חדשים, השראת הנפש והרגשת ריענון והתחדשות שכל-כך נחוצים לנו בחיי הדחק והמירוץ בלטי פוסק של יומיום שלנו. אם חיפשתם ספא במרכז נגיש עם חניה חופשית צמודה, ספא עשיר במתקנים וטיפולים מגוונים, כולל טיפולי קוסמטיקה וספא דגים לכפות הרגליים – תגלו את ספא שלווה בימית ואז תבינו שזה פשוט מציאה!

 

בין שאתם מחפשים פסק זמן של כמה שעות לעצמכם כדי לקבל עיסוי מקצועי ברוגע, ולבין שאתם פנוים ליום כיף מלא באקשן ושלווה, פינוק ובילוי במתקני הספא במרכז ימית 2000 – אתם במקום הנכון.