ספא בחולון

room_ALX_8741

ספא בחולון אתם הגעתם לספא בחולון מאובזר היטב במתקנים, הספא שמציע מגוון טיפולים עשירים ואיכותים. מדובר על ספא בחולון שמתאים לכל סיגנון בילוי ואירוח האהוב לכם. יחידים או קבוצות, משפחות או זוגות – רק אצלינו תהנו בשילוב מיוחד בין בילו אקטיבי ולבין מנוחה בשלווה שמשלימים אחד את השני.

ספא בחולון

מציע מגוון טיפולי ספא עשירים שמעניקים הרגשה נעימה ומעודנת של נחת רוח ושלווה. מגע קסום של מטפלים מוסמכים מביא אותכם הרחק מדאגות, מוריד לחץ מהכתפיים וחיוך נינוח ומבט זוהר לא יורד מהפנים. אתם ממשיכים להנות בשישה סוגי ג'קוזי שונים, חמאם טורקי, סאונה יבשה, סאונה רטובה, מרפסת למנוחה ובריכת גלים שפועלים כל השנה ובכל מזג אויר. ובחודשי הקיץ ספא בחולון נותן לחכם גישה חופשית לכל מתקני פארק המים ימית 2000 ללא תוספת מחיר. תרצו אקשן – יש  בריכות, במגלשות אקסטרים ואטרקציות אחרות של הפארק. תרצו לנוח בשלווה – יש עיסויים מקצועים בספא קריר ושקט. האם ידעתם שיש ספא כזה שהופך עיסוי מפנק ליום כיף מושלם כאשר מזמינים טיפול? זה לא ספא בתל אביב, ולא ספא בראשון לציון או ספא בבת ים.ספא בחולון כל זה מחכה לכם אצלנו בספא שלווה בימית.

 

אז תכלס, בא לכם רעיון ליום פינוק בספא עם חבר'ה או משפחה אבל לא כולם רוצים עיסוי? אצלנו בספא כולם מרוצים ואף אחד לא מקופח. בזמן שאתם ברוגע, נחת ושלווה מקבלים עיסוי וטיפולי ספא הם נהנים במתקני הספא ומשתעשעים בבריכה. אחר-כך אתם מצטרפים וממשיכים יחד איתם יום כיף ניפלא במתקני הספא בשימוש חופשי וללא הגבלת הזן . פשות מושלם! אין כזה מקום אולי רק במלון חמשה כוכבים במקום נופש הכי מבוקש. ואנחנו מדברים כאן על ספא בחולון שפתוח כל ימות השבוע, כולל שישי-שבת.