עיסוי במרכז

massage_ALX_8779

עיסוי במרכז

עיסוי במרכז עיסוי מקצועי בספא שלווה הוא פיתרון מושלם למי שמחפש עיסוי במרכז כי הספא נמצא ממש במרכז הארץ בעיר חולון. נגישות נוחה בתחבורה ציבורית ובמכונות. הספא נמצא במרחק קצר וממש בדקות ספורות של נסיע מתל אביב, בת ים, ראשון לציון. חניה ענקית צמודה חופשית, והרבה יתרונות נוספות ששום ספא אחר יכול להתחרות בהן כאשר מחפשים עיסוי במרכז.

 

עיסוי במרכז ימית 2000

נתחיל מהתחלה שחוץ מעיסוי מקצוי לבחירה ובמגוון שיטות, כל לקוח נהנה משימוש חופשי בשישה סוגי ג'קוזי שונים, חמאם טורקי, סאונות, בריכת גלים מחוממת בחורף ובחודשי הקיץ בנוסף כל מתקני פארק המים ימית 2000 הגדול והידוע בישראל פתוחים ללקוחות הספא ללא תוספת מחיר. אקשן ושלווה משלימים לכם את חויית הספא בפארק המים ימית.

 

מיותר להגיד שאנחנו שמים עיסוי במרכז כדי להעניק טיפול מסור. צוות מקצועי, עדיב ומיומן של מטפלים במגע מעניקים טיפולים מגוונים ועיסויים בשיטות שונות. בתפריט הטיפולים אתם תמצאו בהחלט את כל השעיסויים פופולריים. בינהם עיסוי שוודי שנחשב קלאסי, עיסוי ספורטיבי לחימום שרירים לפני פעילות ספורט, עיסוי רקמות עמוק למי שנמצא תחת עומס פיזי מתמיד או בלחץ נפשי.עיסוי במרכז כאשר בוחרים טיפול ברפלקסולוגיה, כולם מבינים שמדובר על עיסוי במרכז של קשרים העצבים הנמצאים על גבי כפות רגליים. עיסוי רפלקסולוגיה מאזן את מערכות פנימית של הגוף ומשפיע חיות לכל העברים. ועוד מגוון עיסויים מקצועיים.

 

עיסוי במרכז להעשרת חווית העיסוי במרכז ימית אתם נהנים מבחר גדול של שידרוגים לעיסוי, כגון טיפול באבנים חמות, כוסות רוח, טיפול פנים ספא, פדיקור דגים וטיפולי יופי בקליניקה לקוסמטיקה פרא-רפוית שפועלת בתוך הספא.

 

רוצים יום כיף לקבוצות גם בסוף שבוע? אנחנו פתוחים כל השבוע, כולל שישי ושבת.